Emergency Hospital
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Emergency Hospital

One day, one life to save !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mda..salut

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Onde Calyope
Asistent
Asistent
Onde Calyope


feminin
Numarul mesajelor : 115
Varsta : 28
Specializarea : Psihiatru
Data de inscriere : 02/11/2008

Mda..salut Empty
MesajSubiect: Mda..salut   Mda..salut EmptyDum Noi 02, 2008 3:19 pm

Buna ziua numele meu e Ana Maria Francesca mi se spune franci sau calyope...am 13 ani, sunt o fire calma nu imi place sa vorbesc fara sens, nu imi plac convorbirile care duc la un nonsens, insa imi place sa schimb parerile cu alte persoane, asa mai vad si eu ce crede lumea. Imi place sa privesc tavanul ore in sir ascultand muzica, imi place ploaia, noaptea si nu, nu sunt emo:)). Imi place sa "ascult" linistea, detest locurile algomerate. Nu imi palc persoanele cu "obrazul" subtire desi le tolerez fiecare cu eprsonalitatea lui deh..
Imi place muzica clasica, fac pian de vro 3 ani, imi palce opera, rokul haus, trance, dance, latino in general orice fara manele si muzica populara. Imi palce sa scriu, sa cant la pian, sa desenez, sa pictez sa admir frumustetea cand ea exiista, imi palce cerul..etoo imi plac si animalele.
Nu citesc manga, doar cartii cat mai lungi si cat de cat interesante, nu imi palc lucrurile de proasta calitate atat artistice cat si materiale. Nu imi plac persoanele fitoase si persoanele care se cred "Zei" ma rog, sunt mai multe, am multe animeuri preferate dar ma doare mana sa le scriu pe toate. Cam atat ar fii daca aveti intrebari stiti unde ma gasiti
Sus In jos
Dr. Elliot Reid
Administrator
Administrator
Dr. Elliot Reid


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 29
Localizare : Emergency Hospital
Specializarea : Medic Internist
Data de inscriere : 31/10/2008

Mda..salut Empty
MesajSubiect: Re: Mda..salut   Mda..salut EmptyDum Noi 02, 2008 3:26 pm

Bine ai venit si tu pe forum , Calyope !Ma bucur foarte tare ca ni te-ai alaturat !
Distrractie placuta !
Sus In jos
https://emergency-hospital.forumgratuit.ro
Dr. Jonathan Dorian
Asistent
Asistent
Dr. Jonathan Dorian


masculin
Numarul mesajelor : 201
Varsta : 29
Localizare : Emergency Hospital
Specializarea : Medic Internist
Data de inscriere : 02/11/2008

Mda..salut Empty
MesajSubiect: Re: Mda..salut   Mda..salut EmptyDum Noi 02, 2008 3:29 pm

Welcome Kaly!Ma bucur ca ni te alaturi!
Sus In jos
Onde Calyope
Asistent
Asistent
Onde Calyope


feminin
Numarul mesajelor : 115
Varsta : 28
Specializarea : Psihiatru
Data de inscriere : 02/11/2008

Mda..salut Empty
MesajSubiect: Re: Mda..salut   Mda..salut EmptyDum Noi 02, 2008 3:38 pm

Multumesc frumos pentru acest welcome calduros stiu ca "reprezentatia" mea a fost cam rece:)) insa ma rog..nare importanta..multumesc frumos oricum ^^"
Sus In jos
Dr. Allison Cameron
Administrator
Administrator
Dr. Allison Cameron


feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 27
Localizare : ~Emergency Hospital~
Specializarea : Medic Ginecolog
Data de inscriere : 31/10/2008

Mda..salut Empty
MesajSubiect: Re: Mda..salut   Mda..salut EmptyLun Noi 03, 2008 1:16 pm

OK,am intarziat putin,dar... ^^" WELCOME pe forum,Franci =^.^= Aww,ce ador numele asta xD Well... intrebari nu am,fiindca esti "prietena mea cea mai buna ,careia ii ador numele si atitudinea si la care ma abtin cu greu sa nu-i zic <<brazilianca>> " (stim noi)... xD LoLz ...

Inca o data WELCOME si sper sa te distrezi (sau macar sa te tina picioarele/nervii) tratand "pacientii" nostri =^.^=
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mda..salut Empty
MesajSubiect: Re: Mda..salut   Mda..salut Empty

Sus In jos
 
Mda..salut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut catre toti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Emergency Hospital :: Personaje :: Welcome-
Mergi direct la: